Snow-H MWH02 är ett vinterdäck som passar bilar med däckbeteckningen 185/65-R15. Vinterdäcket du nu tittar på kallar Dynamo för Snow-H MWH02.
Dynamo Snow-H MWH02 är ett vinterdäck som passar på fälgar med en diameter på 15". Vinterdäcket är 185 mm brett med en profil på 120 mm. Detta vinterdäck har ett hastighetsindex som är T (max 190 km/h).
Spara pengar och köp med nya 15"-fälgar samtidigt som du köper Dynamo Snow-H MWH02. Mer information hos BytHjul på länken nedan.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 859 kr | Besök BytHjul |
| Typ | Vinterdäck |
|---|---|
| Märke | Dynamo |
| Modell | Snow-H MWH02 |
| Däckbeteckning | 185/65-R15 |
| Diameter | 15" |
| Bredd | 185 mm |
| Profil | 120 mm |
| Profilprocent | 65% |
| Hastighetsindex | T (max 190 km/h) |
| Belastningskod | 88 |
Detta vinterdäck från Dynamo, kallat Snow-H MWH02, har däckbeteckningen 195/60-R15.
Vinterdäck med däckbeteckningen 205/65-R15 och modellnamnet Snow-H MWH02.
Vinterdäck från Dynamo med modellnamnet Snow-H MWH02 och däckbeteckningen 195/65-R15.
Dynamo Snow-H MWH02 - Ett vinterdäck med däckmärkningen 205/55-R16.